Jak o sebe pečovat a zvýšit si sebevědomí
Líba Krejzlíková


Zabývám se poradenstvím a pomocí dívkám i ženám cítit se sebevědomě, krásně a svůdně. Za použití špičkových produktů Mary Kay dosahujeme fantastických výsledků a proměn.

eBook zdarma!


Stáhněte si ebook "Škola krásy" se spoustou zajímavých tipů z oblasti vizážistiky.

Reference

V televizním soutěžním pořadu "Ostříháno" jsme s kolegyněmi kadeřnicemi vyhráli cenu poroty i diváckého hlasování.

Za sebou mám desítky proměn, díky kterým se moje klientky staly krásnějšími a sebevědomějšími. Drobné ukázky najdete v galerii.

Akce srpen: Hýčkejte sebe, maminku nebo tchyni úžasnou sadou Saténové ruce!

V srpnu navíc Saténové rty v hodnotě 690Kč ZDARMA.

Dopřejte rukám broskvové, melounové nebo vanilkové rozmazlování! Tato sada propůjčí rukám sametově hebkou pokožku zahalenou do vůně léta! Navíc
okamžitě vybělí ruce jako vidíte na fotografiích už po jednom použití.Pigmentové skvrny trápí mnoho žen a také suchost rukou je nepříjemná. Toto vše tato úžasná sada
vyléčí.

Cena sady je 1190Kč, je v dárkovém balení a vydrží minimálně rok i vice. Navíc dostanete úžasnou sadu Saténové rty v hodnotě 690Kč ZDARMA. Tato sada vyléčí suchost rtů jednou provždy.

Objednávejte na 722952100.

004 003140444294_336_255

Proměny zdarma

Bezplatná konzultace - zahrnuje zjištění typu pleti speciálním bezbolestným přístrojem, ošetření přípravky Mary Kay, výuku líčení, liftingovou kůru atd.

Každý si vybere péči vyhovující jeho typu a naturelu. Vytiskněte si svou poukázku (dárek) a objednejte se na konzultaci.


Objednejte si proměnu.

Kosmetické poradenství

Zahrnuje zjištění typu pleti speciálním bezbolestným přístrojem, ošetření přípravky Mary Kay, výuku líčení, liftingovou kůru atd.

Získejte DÁREK ještě dnes 

Každý si vybere péči vyhovující jeho typu a naturelu. Vytiskněte si svou poukázku (dárek) a objednejte se na konzultaci.

Vizážistické kurzy

Vizážistické kurzy a školy krásy - pro firmy připravuji vizážistické poradenství, kde se dámy dozví, jak se správně upravit pro danou příležitost - denní líčení, vhodné oblečení a líčení na obchodní jednání atd. Tyto kurzy se konají buď v dané firmě nebo při výjezdových akcích (např. teambuilding). Více...

Koučování

Metodika práce s vlastní prezentací, získávání sebevědomí při úsilí o novou pracovní pozici nebo ve stávajícím zaměstnání, koučink vám ukazuje cesty jak řešit určité životní situace a hlavně jak být spokojená sama se sebou a užívat si život na plný plyn. Více...